Internetowa porównywarka ubezpieczeń OC daje nam możliwość wybrania ubezpieczenia dopasowanego do naszych oczekiwań. Dzięki temu, że analizuje wiele ofert polis, jest w stanie znaleźć dla nas najkorzystniejszą opcję na rynku ubezpieczeń.

Jak działa porównywarka?

Porównywarka OC znajduje się na stronie internetowej. Zawiera formularz, do którego należy wprowadzić żądane informacje na temat ubezpieczającego i przedmiotu ubezpieczenia. To bardzo ważne, aby wprowadzić zgodne z prawdą dane.

W formularzu znajdziemy pytania o nasz samochód – jego markę, model, rodzaj używanego paliwa, czy przebieg. Padną też pytania o osobę ubezpieczającą pojazd, a konkretnie o jej wiek i staż w posiadaniu prawa jazdy. Ważne będzie też, czy jesteśmy jego jedynym właścicielem, czy są jacyś współwłaściciele lub inni użytkownicy auta.

Porównywarka zapyta też o historię naszego ubezpieczenia OC. Będziemy musieli podać jakie zwyżki lub zniżki nam przysługują, czy ubezpieczamy auto po raz pierwszy lub w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym dotąd się ubezpieczaliśmy.

Wyniki analizy danych

Po zatwierdzeniu wprowadzonych danych porównywarka zaproponuje polisy OC dostosowane do udzielonych przez nas odpowiedzi. Korzystanie z porównywarki i samo porównanie cen ubezpieczeń OC nie zobowiązuje Cię do zakupu ubezpieczenia.

Jak widać, jest wiele korzyści, które oferuje porównywarka OC. Wrocław jest miastem, w którym znajdziesz również nasze placówki. Możesz więc być spokojny, że korzystając z naszej porównywarki OC masz pełne wsparcie fachowców pracujących w naszym zespole.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *