Dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń, zwanemu również porównywarką ubezpieczeń możesz bez wychodzenia z domu zapoznać się z ofertami ubezpieczeń różnych ubezpieczycieli. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, by udać się do placówki ubezpieczeniowej. Jest to też wsparcie dla osób, które chcą w komfortowy sposób porównać oferty na rynku ubezpieczeń.

Dokładne obliczenia

Warunkiem uzyskania rzetelnego wyniku w porównywarce jest wprowadzenie kompletu danych na nasz temat. Jeśli będzie to ubezpieczenie na życie, to kalkulator zapyta nas o informacje dotyczące naszej osoby, np. naszej sytuacji materialnej czy zdrowotnej. Zapyta oczywiście o sumę ubezpieczenia, która nas interesuje.

Jeśli będziemy korzystać z porównywarki ubezpieczeń OC, to przygotujmy się na pytania dotyczącego naszego pojazdu oraz tego, jakim kierowcą jesteśmy. Choć niektóre pytania mogą się wydać banalne, to właśnie od udzielonych przez nas szczegółowych odpowiedzi zależeć będą zwyżki lub zniżki do ubezpieczenia.

Co dalej?

Jeśli któraś z wyświetlonych polis nas zainteresuje, będziemy mogli szczegółowo zapoznać się z ofertą ubezpieczyciela oraz ją zakupić. Można to zrobić za pośrednictwem serwisu lub telefonicznie. Można też umówić się na wizytę w placówce ubezpieczeniowej.

Warto zdecydować się na korzyści, jakie niesie ze sobą nasza porównywarka OC. Wrocław jest miastem, w którym zapraszamy do dwóch naszych placówek. Możesz nasz znaleźć w Kauflandzie na ul. Bardzkiej 1C oraz w Futura Park  na ul. Granicznej 2a.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *