Zakres ubezpieczenia OC obowiązującego w Polsce jest uregulowany przepisami prawa. Oznacza to, że do regulacji prawnych muszą stosować się wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe funkcjonujące na naszym rynku. W rezultacie ubezpieczalnie oferują swoim klientom bardzo zbliżone ubezpieczenie.

Jak wybrać ubezpieczenie OC?

Najlepszym sposobem wyboru korzystnej oferty ubezpieczenia OC jest porównanie cen u kilku ubezpieczycieli. Można to zrobić dzięki internetowej porównywarce ubezpieczeń. To bardzo wygodne narzędzie, dzięki któremu bez wychodzenia z domu można zorientować się w cenach ubezpieczenia OC.

Co ważne, na potrzeby kalkulatora internetowego należy podać prawidłowe dane. Autentyczność wprowadzanych informacji jest warunkiem otrzymania rzetelnego wyniku. Istotne są nawet pozornie niewiele znaczące dane, jak np. wykonywany przez nas zawód czy wybór metody płatności. Różne towarzystwa ubezpieczeniowe mogą uwzględniać to przy wyliczaniu składki ubezpieczenia.

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim jesteśmy firmą, która lubi pomagać. Profesjonalni doradcy, którzy pracują w naszym zespole chętnie pomagają w wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia. Oferujemy zarówno ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie domu i mieszkania, ubezpieczenie turystyczne czy ubezpieczenie na życie.

W wielu miastach w Polsce można znaleźć nasze biuro ubezpieczeń. Bydgoszcz jest miastem, w którym oferujemy dwie placówki w różnych lokalizacjach. Jesteśmy w C.H. Auchan na ul. Mariana Rejewskiego oraz w C.H. Rondo na ul. Kruszwickiej 1.

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *